A A A

Kobieta wsiada do samochodu i wysiada z niego

Gdy kobieta zamierza wsiąść do samochodu mężczyzna powinien otworzyć przed nią drzwi i, ewentualnie, pomóc jej wsiąść. Jeśli jest kierowcą zajmuje miejsce obchodząc samochód z przodu.

 

Kobieta podchodząc do drzwi samochodu nie próbuje ich otworzyć, ale zatrzymuje się i czeka aż mężczyzna to zrobi (trzeba mężczyźnie dać szansę; trzeba sobie mężczyzn wychowywać)

 

Kobieta powinna pamiętać o tym, aby zawsze wsiadać tak samo: najpierw umieszcza w samochodzie siedzenie, następnie zsuwa nogi, podnosi je razem i wkłada do samochodu przekręcając się na siedzeniu.

 

Wsiadając tak jak mężczyzna (najpierw jedna noga, potem druga, potem reszta) kobieta, gdy ubierze się w mini lub długą wąska sukienkę dokona ośmieszającego siebie pokazu (zachowa się w sposób, który może być odebrany jako wulgarny), a być może zniszczy spódnicę lub sukienkę.

 

Gdy samochód się zatrzyma kobieta sama nie wysiada. Czeka aż mężczyzna otworzy jej drzwi i , ewentualnie, pomoże wysiąść. Wysiadając kobieta stosuje taka samą procedurę jak przy wsiadaniu tylko że w odwrotnej kolejności.